Multi stream analyzer

Multi Stream analyzer یا Online XRF Analyzer در جهت آتالیز برخط موارد در میانه خطوط فرآوری معدنی بکار گرفته می شود. تکنومینرال با سابقه طولانی در تامین آنالایزر های برخظ، آماده همکاری با بهره برداران خطوط و پیمانکاران EPC پروژه های معدنی برای تامین آنالایزر های برخظ است.

multi stream analyser

multi stream analyserچگونه کار می‌کند؟

سیستم تحلیل peri آنلاین ما مهندسی شده تا غلظت اولیه را در تمام جریان‌های فرآیند، از tailings گرفته تا مات، فراهم کند. RFID چندین عامل را به طور همزمان با استفاده از یک سیستم تک و یک اتاق حالت جامد دما و سیستم طیف‌سنجی دیجیتال اندازه‌گیری می‌کند. نمونه با استفاده از یک لوله انتقال حرارت ۵۰ کیلو واتی AC که برای تحریک بهینه عناصر انتخاب شده‌است، به هیجان می‌آید.
 
سیستم ما همه analysers دیگر را عوض می‌کند و با موفقیت در تعدادی از کاربردهای متمرکز کننده فلز پایه، از جمله مس، سرب روی و مولیبدونم به کار گرفته شده‌است.
شرایط چند گانه را به سرعت آنالیز کنید
ما اطمینان حاصل کرده‌ایم که نرم‌افزار کنترل و سخت‌افزار سیستم تحلیل Slurry آنلاین ما به اندازه کافی انعطاف‌پذیر است که چندین جریان را اداره کند. پیکربندی نرمال برای انتقال نمونه عملی چهار یا شش جریان با یک مولتی پلکسر منفرد است، اما ممکن است با افزودن یک مولتی پلکسر دوم، به اندازه دوازده جریان گسترش یابد. سیستم ما همچنین با یک آشکارساز نرخ بالا برای تحلیل سریع جریان‌های چندگانه، ارایه تجزیه و تحلیل دقت بالا در غلظت‌های کم، به دست می‌آید.
 
اندازه‌گیری زمان بسته به جریان فرآیند و غلظت اولیه متفاوت خواهد بود و به طور معمول می‌تواند بین ۱۵ تا ۹۰ ثانیه باشد. این روش می‌تواند تعداد نامحدودی عناصر در هر جریان را پردازش کرده و تشخیص و هشدار مشکلات جریان نمونه را فراهم کند.
 

سازگار با طیف کاملی از تجهیزات نمونه‌برداری

 
ما یک خط کامل از نمونه samplers اولیه و ثانویه، تجهیزات کنترل نمونه و لوازم جانبی را برای سیستم تحلیل Slurry peri آنلاین ما ارائه می‌کنیم. این ها شامل دامنه نمونه samplers، مولتی multiplexers، نمونه samplers مرکب، نمونه samplers کالیبراسیون، de multiplexers و فیلتر دسته‌ای خلا هستند.

    خانهخدمات سوالاتتماسارتباط